Naujienų kategorijos

Stipriausi Lietuvoje 2018

UAB „Baltic Car Equipment“ buvo įvertinti ir gavo „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018“ sertifikatą. Šis sertifikatas skirtas pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą.

„Stipriausi Lietuvoje 2018“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos Įmonės?

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant šiuos sertifikatus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.

Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas.

Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

„Stipriausi Lietuvoje 2018“ sertifikatus įmonėms suteikia Lietuvos kreditų biuras „Creditinfo“ (www.creditinfo.lt/sistema-imones/apie-mus), kuris Lietuvoje veikia nuo 2003 m.

Kitos naujienos

Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija (LAuGEA), vienijanti su auto pramone susijusias Lietuvos įmones, įteikė svarbius kiekvienos įmonės pasiektų per 2018 metus rezultatų apdovan

Skaityti daugiau

Rugsėjo 27-ą, mes pasinaudojome proga tapti pirmaujančios telematikos srityje konferencijos - Telematics Conference CEEurope - dalimi.

Skaityti daugiau

Susisiekti

Susisiekite su mumis ir parinksime tinkamiausią sprendimą pagal Jūsų individualią situaciją ir poreikius. Atsakysime į Jūsų užklausas ne vėliau kaip per 1 darbo dieną.

*
*
*
*
content